Автосигналізація StarLine E66 ECO (2Can-2Lin)

Є в наявності
Середня оцінка покупцями
(0)

Доставка товара удобным для вас способом

Оплата товара удобным для вас способом

  • Банковскими картами Visa и Master card
  • Приват банк
  • Наложенным платежем - при получении
  • Наличный расчет
  • Безналичный расчет
  • Рассрочка
Гарантия1
Захист від крадіжки ключів
Додаткова авторизація надійно захищає автомобіль від викрадення, посилюючи охоронні функції штатної сигналізації. Поїздка можлива тільки після введення індивідуального PIN-коду за допомогою штатних кнопок автомобіля.
Невидима блокування
iCAN гарантує надійний захист завдяки унікальній запатентованій технології прихованого блокування двигуна по штатним цифровим шинам автомобіля.
Гнучкі настройки і сценарії
Програмовані параметри управління аварійною світловою сигналізацією, складанням дзеркал, налаштуванням сидінь під власника і багато іншого для зручності автовласника.
Розумна автодіагностика
Економте на діагностиці транспортного засобу - отримуйте сповіщення про стан автомобіля на мобільний телефон або дивіться на сайті starline.online.
Характеристики:
Надійний захист
Розширений діапазон температур
StarLine впевнено працює в суворих кліматичних умовах при температурі від мінус 40 до плюс 85 ° С завдяки високоякісним компонентам.
Розумний діалог
 Розумний діалоговий код управління c індивідуальними ключами шифрування гарантує надійний захист від усіх відомих кодграбберов.
Захист від радіоперешкод
StarLine впевнено працює в умовах екстремальних міських радіоперешкод, завдяки унікальному вузькосмугового трансивер з малошумливим підсилювачем.
Розумний 3d контроль
Інтелектуальний 3D-контроль з дистанційною налаштуванням реєструє удари, піддомкрачування та евакуацію автомобіля і оцінює рівень безпеки.
Рекордна енергоекономічність
StarLine гарантує збереження достатнього заряду акумулятора до 60 днів в режимі охорони завдяки використанню запатентованих технологій і програмних рішень.
Super slave
Управління охороною автомобіля штатним брелоком з надійної додаткової діалогової авторизацією за основним брелка StarLine.